m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top
m

Durable Concrete

Odkryj LX Durable Concrete – najbardziej wytrzymałą wykładzinę PVC na rynku. Inspiracją do stworzenia naszego produktu były solidność i siła betonu, a efekt finalny przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. LX Durable Concrete to połączenie niezrównanej wytrzymałości z wyrafinowaną estetyką.

LX Durable Concrete oferuje najdłuższą gwarancję na rynku – aż 18 lat bezproblemowego użytkowania. Nasza wykładzina jest gwarancją najwyższej jakości, długotrwałości i niezawodności. Wysokie standardy produkcji oraz dbałość o każdy detal sprawiają, że LX Durable Concrete jest wyborem, który nie pozwoli Ci się rozczarować.

Nasza wykładzina PVC przypomina wyglądem i strukturą prawdziwy beton, dodając pomieszczeniom surowego, ale stylowego charakteru. LX Durable Concrete to nie tylko wytrzymałość, ale także design, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających estetów.

Zaufaj trwałości i wybierz LX Durable Concrete – dla tych, którzy szukają wyjątkowej jakości, długotrwałości i niepowtarzalnego stylu. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach.

Kolorystyka kolekcji Durable Concrete

Concrete-DUE3164

Concrete DUE3164

Concrete-DUE3166

Concrete DUE3166

Concrete-DUE3168

Concrete DUE3168

Pliki do pobrania

W ofercie posiadamy także drugą kolekcję niezawodnych wykładzin. Dowiedz się kiedy warto wybrać produkty Durable Multi!

KONTAKT

Polflor Sp. z o.o.

tel. +48 61 820 31 55

ul. Smolna 13A /U3, 61-008 Poznań

ul. Robotnicza 11/13, 02-261 Warszawa

Możesz skontaktować się z nami używając niniejszego formularza.